2018

20.-22. dubna bitva Libušín
30. dubna vystoupení májka Staňkov
26. května bitva Zavleklov
4. června vystoupení konference ESCO Plzeň
9. června bitva a vystoupení Zřícenina Skála
24. června vystoupení
25. července vystoupení Střelice
16. září historický den Kargen 24 let Staňkov

2017

28.-30. dubna bitva Libušín
30. dubna vystoupení májka Staňkov
3. června vystoupení dětský den Koloveč
5. června vystoupení dětský den Merklín
24. června bitva Tremšín
9. září historický den Kargen 23 let Staňkov

2016

22.-24. dubna bitva Libušín
30. dubna scéna, ohnivé májka Staňkov
21. května scéna, palné historické dny Klášter Kladruby
6. června vystoupení konference ESCO Plzeň
10.-12. června turnaj Frýdlant
17.-19. června bitva Samotáři Horšovský Týn
4. září historický den Kargen 22 let Staňkov
28. října historický den Oslavy Karla IV. Chudenice

2015

31. ledna bitva Podbořany
24.-26. dubna bitva Libušín
30. dubna scéna, ohnivé májka Staňkov
13. června bitva Samotáři Horšovský Týn
4. července scéna, ohnivé Výročí SDH Kamenice Kamenice
1. srpna ohnivé motosraz Pivoň
15. srpna vystoupení Chodské slavnosti Domažlice
5. září historický den Kargen 21 let Staňkov
1. listopadu ohnivé Klub rodičů při ZŠ Holýšov – lampionový průvod Holýšov

2014

25.-27. dubna bitva Libušín
30. dubna scéna, střelba, ohnivé májka Staňkov
4. července ohnivé Sklářské sympozium
19. července scéna, střelba, ohnivé Švamberg
2. srpna ohnivé motosraz Pivoň
23. srpna turnaj Kargen 20 let Staňkov

2013

30. dubna vystoupení májka Staňkov
15. června vystoupení den pro zaměstnance Ohůčov ZF
24. června vystoupení konference ISTET Plzeň
29. června vystoupení pouť Holýšov
28. července vystoupení Skála

2012

27.-29. ledna bitva Podbořany
19.-22. dubna bitva Libušín
30. dubna vystoupení májka Staňkov
27. května vystoupení dětský den Staňkov
28. května vystoupení dětský den základní školy Merklín
30. května pasování školáků školka Staňkov
2. června vystoupení dětský den Koloveč
25. června vystoupení konference ESCO Plzeň
11. srpna vystoupení hrad Loket
18. srpna vystoupení firemní akce Kladno
1. září vystoupení Holýšov
22.-23. září turnaj hrad Točník

2011

28.-30. ledna bitva Podbořany
22.-24. dubna bitva Libušín
30. dubna vystoupení májka Staňkov
27. května vystoupení noc kostelů Hostouň
29. května vystoupení dětský den Staňkov
30. května vystoupení dětský den základní školy Merklín
18. června vystoupení Hněvnice
5. července vystoupení výročí založení SDH Kamenice
12.-13. srpna vystoupení Chodské slavnosti Domažlice
20. srpna vystoupení firemní akce Kladno
28. srpna vystoupení ukončení prázdnin Stod
7. září vystoupení konference AMTEE Klatovy

2010

30.-31. ledna bitva Podbořany
23.-25. dubna bitva Libušín
14. května pasování Lacembok
31. května vystoupení dětský den Merklín
13. června vystoupení Švihov
19. června vystoupení Sytno
19. června vystoupení konference ESCO Plzeň
2. července vystoupení Domažlice
20.-22. srpna bitva Staňkov
30.listopadu večírek zakončení sezóny – Rytíři Gwydyonu Plzeň
13. listopadu vystoupení maturitní ples Klatovy

2009

30.-31. ledna bitva Podbořany
23.ledna vystoupení Františkovy lázně
23.-25. dubna bitva Libušín
30. dubna vystoupení čarodejnice Horšovský Týn
30. dubna vystoupení Staňkov
2. května vystoupení oslavy 30. výročí otevření KD Holýšov
25. července vystoupení Klenová
1. srpna vystoupení Čmelínovské šplouchání Čmelíny u Nepomuka
27. srpna vystoupení dětský tábor Zřícenina hradu Buben
4.-6. září zakončení sezóny Roupov
7. září vystoupení konference AMTEE Cheb

2008

25.-27. ledna bitva Podbořany
23.-24. dubna bitva Libušín
7. června vystoupení dětský den Merklín
21. srpna vystoupení Sv. Vavřinec
22.-24. srpna bitva dobytí hrádku Lacembok Staňkov
19. října vystoupení Klenčí pod Čerchovem
1. listopadu večírek zakončení sezóny – Rytíři Gwydyonu Plzeň

2007

20. ledna vystoupení Klenčí pod Čerchovem
27. ledna bitva Podbořany

2006

21. ledna bitva Podbořany
22. dubna bitva Libušín
27. května vystoupení den dětí Staňkov
1. července svatební oslavy Magdaléna Žákavcová ze Žákavy Horšovský Týn a H. Kamenice
9. července vystoupení letní tábor postižených dětí Klenčí pod Čerchovem
28. července vystouení pouťové oslavy Roupov
5. srpna vystoupení Čmelínovské šplouchání Čmelíny u Nepomuka
19. srpna vystoupení oživené prohlídky Velhartice
21. září vystoupení den kulturního evropského dědictví zámek Čečovice
23. září vystoupení historický den Krchleby
16. listopadu vystoupení maturitní ples SOŠ a SOU Horšovský Týn Horšovský Týn

2005

29. ledna bitva Podbořany
23. dubna bitva Libušín
22. května vystoupení pouťové slavnosti Horní Kamenice
29. května vystoupení den dětí Stod
4. června vystoupení sraz rodáků Roupov
18. června vystouení oslavy založení obce Hněvnice
26. června vystoupení den otevřených dveří zámek Zelená lhota
2. července vystoupení oslavy založení obce Sytno
31. července vystoupení pouťové slavnosti Hostouň
13. srpna oslava narození Tomáš Strousek ze dne 7.8.2005 🙂 sokolovna Staňkov
20. srpna bitva Moravské Budějovice
18. září vystoupení den kulturního evropského dědictví zámek Čečovice
29. září vystoupení podniková akce Západočeských plynáren zámek Býkov

2004

24. dubna bitva Libušín
5. června vystoupení Dětský den Staňkov
19. června bitva Prostiboř
17. července bitva Plasy
24. července vystoupení pouťové oslavy Hostouň
21. srpna vystoupení pouťové oslavy Poběžovice
28. srpna vystoupení historický den-oslavy 10.výročí skupiny Staňkov
21. října vystoupení podniková akce Západočeských plynáren zámek Býkov
11. prosince přijímání členů hrádek Lacembok
18. prosince vystoupení maturitní ples gymnázium v Domažlicích

2003

25. ledna bitva Podbořany
26. dubna bitva Libušín
30. dubna vystoupení šermířské odpoledne SHŠ Samotáři zámecký park Horšovský Týn
28. června bitva Holýšov
6. července vystoupení 4. pouť ke kapličce Panny Marie Lourdské vrch Mastník u Staňkova
19. července vystoupení pouťové oslavy Hostouň
13. září vystoupení den kulturního evropského dědictví zámek Čečovice
19. září vystoupení otevření areálu firmy Chára Sport Pneu Domažlice
16. listopaduu přijímání členů Hrádek Lacembok

2002

26. ledna bitva Podbořany
1. dubna vystoupení šermířské odpoledne SHŠ Samotáři Vícov u Přeštic
27. dubna bitva Libušín
30. dubna vystoupení šermířské odpoledne SHŠ Samotáři zámecký park Horšovský Týn
18. května vystoupení šermířské odpoledne SHŠ Agnus Dei klášter Chotěšov
8. června vystoupení šermířské odpoledne agentury All Press hrad Vlčtejn
29. června bitva Holýšov
5. července vystoupení mezinárodní sraz radistů Baldov u Domažlic
20. července bitva Krchleby
11. srpna vystoupení pouťové oslavy Slavice
14. září vystoupení den otevřených dveří zámek Čečovice
14. září oslava narození Petr Nový alias Gorí ml. ze dne 5.9.2002 🙂 tankodrom Holýšov
29. listopadu vystoupení maturitní ples SSOŠ BEAN Staňkov kulturní dům Staňkov
14. prosinec vystoupení maturitní ples SIŠ Horšovský Týn hotel Šumava Horšovský Týn
22. prosinec vystoupení předvánoční trhy města náměstí Horšovský Týn

2001

20. ledna bitva Podbořany
10. února vystoupení předváděcí akce auta ŠKODA FABIA Mariánské Lázně
2. března vystoupení maturitní ples SPŠS a POA Měšťanská beseda Plzeň
28. dubna bitva Libušín
8. června vystoupení volba dětské miss Holýšov
23. června vystoupení oživené prohlídky hradu Velhartice
30. června vystoupení setkání obcí s názvem Merlín Merklín
6. července bitva Krchleby
20. července vystoupení pouťové oslavy Puclice
28. července vystoupení dětský tábor Květkovice
18. srpna bitva Moravské Budějovice

2000

16.ledna bitva Podbořany
23.dubna bitva Libušín
29.dubna svatební oslavy kancléř Zdeněk Kočovský z Kočova Horšovský Týn
27.května vystoupení dětský den Nemanice
3.června vystoupení dětský den Čermná
4.června vystoupení oživené prohlídky hradu Velhartice
17.června vystoupení slavnostní znovuotevření zámku Zelená Hora, Kramolín
8.července bitva Krchleby
16.července vystoupení oživené prohlídky hradu Velhartice
29.července vystoupení setkání autoveteránů Koloveč
6.srpna svatební oslavy hejtman Jan Malesický z Poutnova Plzeň
19.srpna vystoupení obecní slavnosti Žinkovy
26.srpna vystoupení dětský tábor Květkovice

1999

16.ledna bitva Podbořany
24.dubna bitva Libušín
1.května vystoupení májové slavnosti Horšovský Týn
21.srpna bitva Moravské Budějovice

1998

28.března vystoupení setkání cestovních kanceláří Švihov
24.dubna bitva Libušín
2.května vystoupení hradní slavnosti Točník
8.května vystoupení městské slavnosti Rakovník
27.června bitva Hradec u Stoda
4.července vystoupení kulturní akce rockového klubu Dolní Kamenice
19.července vystoupení pouťové oslavy Stod

1997

14.2. vystoupení armádní ples Stod
30.března vystoupení velikonoční slavnost Bělá nad Radbuzou
27.dubna bitva Libušín
3.května vystoupení běh Terryho Foxe Domažlice
16.května vystoupení sokolský slet klatovské župy Klatovy
27.července vystoupení pouťové oslavy Staňkov
9.srpna bitva Moravské Budějovice
23.srpna vystoupení pivní slavnosti Anín
30.srpna vystoupení reklamní akce radia Šumava Švihov
21. listopadu vystoupení maturitní ples Lucka

1996

27.dubna bitva Libušín
8.června vystoupení dětský tábor Mezholezy
16.června vystoupení dětský tábor Hradec u Stoda
29.června bitva Libštejn
3.srpna vystoupení kulturní akce kemp Podhájí
10.srpna vystoupení Chodské slavnosti Domažlice
17.srpna bitva Moravské Budějovice
12.září bitva Okoř
19.října vystoupení turistický pochod Smyčka Radbuzy Staňkov

1995

25.března bitva Sedlec
16.dubna vystoupení velikonoční slavnost Bělá nad Radbuzou
28.května vystoupení Pohádkový les Plzeň Bolevec.
3.června vystoupení předváděcí akce auta ŠKODA REBEL autosalon Brno
27.června bitva Libštejn
3.července vystoupení dětský tábor Mezholezy
30.července vystoupení pouťové oslavy Staňkov
9.srpna bitva Lopata